Sajam praksi i zapošljavanja Korak 2016 na Univerzitetu Singidunum

Pozivamo sve diplomce i studente Univerziteta Singidunum na prvi Sajam praksi i zapošljavanja "KORAK 2016" koji će biti održan 4. marta 2016. godine.

Učesnici sajma će imati priliku da posete štandove uglednih kompanija iz različitih privrednih delatnosti, razgovaraju sa njima i lično im uruče svoju radnu biografiju. Tokom sajma će biti organizovano više radionica i predavanja, o čemu će učesnici biti blagovremeno obavešteni.

Svečano otvaranje događaja održaće se 4. marta 2016. godine u 11 časova, na Univerzitetu Singidunum u Kumodraškoj ulici br. 261a.

- 11:00 č – Svečano otvaranje SAJMA
PRATEĆI DOGAĐAJI:
 - 13:00 č – Predavanje – Šta možete naučiti za godinu dana radeći u kompaniji? Coca-Cola HBC
 - 14:00 č – Besplatno testiranje nivoa stranih jezika – SITEL
 - 15:00 č – HR panel diskusija – Šta poslodavci očekuju od kandidata za posao?

Radne biografije u PDF formatu mogu se priložiti u CV bazu sajma putem linka: http://careers.singidunum.ac.rs/baza-biografija/ .

Na Sajam je neophodno poneti više primeraka biografije u štampanoj formi.

U nastavku možete pogledati koje kompanije su potvrdile prisustvo na Sajmu praksi i zapošljavanja na Univerzitetu Singidunum.

Adecco Confida
Deloitte - 350 Direct Media
Ernst Young H.Art
88 Rooms Kon Tiki
Mediteraneo NSZ
Piraeus Bank Radisson BLU
Ringier Axel Springer Sitel
Societe Generale Stanišić Audit
TOB TON
Valor Wienerstadtische Osiguranje
Nordeus Marriott
Trizma Falkensteiner
Oracle aiesec-350
Hyatt Delta Holding

Spisak, naravno, nije konačan. Biće prisutno još uspešnih preduzeća, banaka i kompanija iz oblasti informacionih tehnologija, računarstva, inženjerskog menadžmenta, finansija, revizije, marketinga, turizma i hotelijerstva.